Různé akce probíhají dne 25.04.2024
ZV Dvořák Josef Ing., Telecí (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 13:00
Základní výběry Dvořák Josef Ing., Telecí, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 12
ZV Egert Jiří, Lásenice (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 11:30
Základní výběry Egert Jiří, Lásenice, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 2
ZV Farma EGERT (ING) s.r.o., Lásenice (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 11:45
Základní výběry Farma EGERT (ING) s.r.o., Lásenice, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 4
ZV Farma Limousin s.r.o., Třeboc (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 12:30
Základní výběry Farma Limousin s.r.o., Třeboc, turnus II./2024
Plemena: LI,PA
Kusů: 6
ZV Farma Těchoraz, Ing. Adolf Hojek (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 12:00
Základní výběry Farma Těchoraz, Ing. Adolf Hojek, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 1
ZV Habr František ml., Báňovice (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 09:00
Základní výběry Habr František ml., Báňovice, turnus II./2024
Plemena: MS
Kusů: 11
ZV K+K Břilice, Stará Hlína (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 14:00
Základní výběry K+K Břilice, Stará Hlína, turnus II./2024
Plemena: CH,LI
Kusů: 2
ZV Klusáček Stanislav, Suchdol nad Lužnicí (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 14:30
Základní výběry Klusáček Stanislav, Suchdol nad Lužnicí, turnus II./2024
Plemena: LI
Kusů: 1
ZV Lukáš Miloslav, Toužetín (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 14:30
Základní výběry Lukáš Miloslav, Toužetín, turnus II./2024
Plemena: AU
Kusů: 7
ZV Sobolík Martin, Krč (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 09:00
Základní výběry Sobolík Martin, Krč, turnus II./2024
Plemena: SA
Kusů: 1
ZV Talafous Jaroslav, Krč (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 10:00
Základní výběry Talafous Jaroslav, Krč, turnus II./2024
Plemena: MS
Kusů: 10
ZV Velát Jaroslav, Horní Prosíčka (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 09:00
Základní výběry Velát Jaroslav, Horní Prosíčka, turnus II./2024
Plemena: BM,LI
Kusů: 2
ZV Volšická Marie, Načeradec (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 11:00
Základní výběry Volšická Marie, Načeradec, turnus II./2024
Plemena: BA
Kusů: 2
ZV Zemědělská společnost Blšany, Běsno (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 09:00
Základní výběry Zemědělská společnost Blšany, Běsno, turnus II./2024
Plemena: MS
Kusů: 9
ZV+Dražba Osíčko (II./2024)
Termín: 25.04.2024 Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Osíčko, turnus II./2024
Plemena: LI,AA,BA
Kusů: 45