Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz Facebook

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus III./2017

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
17.06. So - - - - -
18.06. Ne - - - - -
19.06. Po 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 30  CH,MS,LI,AA,PI
19.06. Po 15:00 OCH Vsacko Hovězí a.s. ZV MS
19.06. Po 17:00 OCH Minaříková Hana,Hluk ZV BA
20.06. Út OCH Farma Karel Dvořák sro.,St.Lhota ZV LI
20.06. Út 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 58  MS,CH,LI,AA,BA,HE,PP,SA,UU
20.06. Út 15:00 OCH Farma Kozák s.r.o. ZV BM
20.06. Út 17:00 OCH Bartůněk Karel,Přílepov ZV HE
21.06. St 09:00 OPB Osík ZV+Dr 46  CH,AA,BA,LI,MS,HE
21.06. St 16:00 OCH Šedová M.,Suchá Rybná ZV LI
21.06. St 16:30 OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice ZV LI
21.06. St 17:30 OCH Farma Kaliště,s.r.o.,Č.Libchavy ZV LI
22.06. Čt 09:00 OCH Habr F., Báňovice ZV MS
22.06. Čt 12:00 OCH Klusáček St.,Suchdol n/L. ZV LI
22.06. Čt 12:30 OCH Kušner T.,Suchdol n/L ZV LI
22.06. Čt 13:30 OCH K+K Břilice ZV CH
22.06. Čt 14:30 OCH Statek Branná s.r.o. ZV LI
22.06. Čt 15:30 OCH Tájek Jaroslav,Zvíkov ZV CH
22.06. Čt 17:00 OCH Lepša Vladimír, Pěčín ZV AA
23.06. Pá 08:00 OCH Farka M., Todně ZV LI
23.06. Pá 09:00 OCH Opekar Jan, Chodeč ZV AA
23.06. Pá 10:00 OCH Farma Besednice s.r.o. ZV LI
23.06. Pá 12:00 OCH Šusta Michal,Mýto ZV AA
23.06. Pá 13:30 OCH ZD Brloh ZV AA
23.06. Pá 14:30 OCH Hodina Fr, Záblatí ZV MS
23.06. Pá 17:00 OCH Kraml E., Jirkalov ZV SA
24.06. So 09:00 OCH Kubal Petr,Podmokly ZV MS
24.06. So 10:00 OCH AGRO Jinín a.s. - Strašice ZV LI
24.06. So 13:30 OCH Diviš Miroslav, Láz ZV LI,MS
24.06. So 15:00 OCH Kotalík Milan,Semice ZV LI
24.06. So 16:00 OCH IMOBA s.r.o. Olbramovice ZV GS,LI
24.06. So 17:00 OCH Bouda Petr, Voděrádky ZV CH
24.06. So 18:00 OCH Převrátil Jiří,Vacíkov ZV CH
25.06. Ne 08:30 OCH Měcholupská zemědělská a.s. ZV 11  MS,CH
25.06. Ne 11:00 OCH Seidel Jaroslav, Ptenín ZV AA
25.06. Ne 13:00 OCH Zatloukal J.,V.Dvorce ZV CH,MS
25.06. Ne 15:00 OCH Gasfarm s.r.o., Pelhřimov ZV GS
25.06. Ne 17:00 OCH Nečtinská zemědělská a.s. ZV LI
26.06. Po 09:00 OCH Zemědělská společnost Blšany ZV MS
26.06. Po 11:00 OCH Loos A.,Hora Sv.Kateřiny ZV LI
26.06. Po 13:00 OCH Hromas Jan,Stvolínky ZV AA
26.06. Po 14:00 OCH Šťastný Ant., Vědlice ZV 11  BA
26.06. Po 16:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH
26.06. Po 17:30 OCH Šilhanová M.,Nová Ves ZV MS
27.06. Út 09:00 OCH Statky Medito, Mlékovice ZV MS
27.06. Út 10:30 OCH MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy ZV UU
27.06. Út 13:00 OCH KLAS a.s. Číhošť ZV UU
27.06. Út 15:00 OCH ZD Pozovice ZV CH
27.06. Út 17:00 OCH Jarošová Zděňka, Rosička ZV PI
28.06. St 09:00 OCH Agrochyt s.r.o., Mohelno ZV MS,CH
28.06. St 11:00 OCH Statek Mitrov a.s. ZV AA
28.06. St 12:00 OCH Dvořák Josef, Telecí ZV AA
28.06. St 15:00 OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice ZV AA
29.06. Čt 09:00 OCH ZD Agroholding Bernartice ZV PI
29.06. Čt 10:30 OCH AGRO A.R.W.,s.r.o.Stará Červená Voda ZV MS
29.06. Čt 11:00 OCH Nátr Daniel,Černá Voda ZV MS
29.06. Čt 11:30 OCH Nátr Jiří,Černá Voda ZV CH
30.06. Pá 09:00 OCH Niemiec C.,Dolní Žukov ZV LI
30.06. Pá 10:30 OCH Ševčík J.,Jerlochovice ZV MS
30.06. Pá 11:30 OCH Sumega P.,Heřmanice u Oder ZV MS
30.06. Pá 13:00 OCH VFU Brno, ŠZP Nový Jičín ZV LI
30.06. Pá 14:30 OCH Rýdel Josef, Hodslavice ZV CH
30.06. Pá 15:00 OCH Rýdel Vlastimil, Hodslavice ZV CH
01.07. So - - - - -
02.07. Ne - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz