datum/čas |
odchovna |
|
ks |
plemena/pozn |
14.04. So |
- |
- |
- |
- |
- |
15.04. Ne |
- |
- |
- |
- |
- |
16.04. Po |
09:00 |
OPB Kamenná |
ZV+Dr |
61 |
MS
|
17.04. Út |
09:00 |
OPB Kamenná |
ZV+Dr |
32 |
AA
|
17.04. Út |
14:00 |
OCH DV Batelov |
ZV |
12 |
CH
|
17.04. Út |
17:00 |
OCH P.F.B.TRANSPORT, spol.s r.o. |
ZV |
2 |
HE
|
17.04. Út |
18:00 |
OCH Marek Petr, Častonín |
ZV |
1 |
GS
|
18.04. St |
09:00 |
OPB Benešov |
ZV+Dr |
54 |
CH
|
18.04. St |
15:30 |
OCH Olšava Eko sro, Sehradice |
ZV |
8 |
AA
|
18.04. St |
16:30 |
OCH ZEMASPOL odbyt U.Brod |
ZV |
4 |
MS
|
18.04. St |
17:00 |
OCH Dolňácko a.s. Hluk |
ZV |
4 |
BA
|
18.04. St |
17:30 |
OCH Minaříková Hana, Hluk |
ZV |
1 |
BA
|
19.04. Čt |
09:00 |
OPB Benešov |
ZV+Dr |
34 |
MS,LI,PI,BA
|
19.04. Čt |
16:00 |
OCH Niemiec C.,Dolní Žukov |
ZV |
2 |
LI
|
19.04. Čt |
17:00 |
OCH Poruba Jan, Šenov u N./J. |
ZV |
1 |
LI
|
19.04. Čt |
17:30 |
OCH Rýdel Josef ing., Hodslavice |
ZV |
1 |
CH
|
19.04. Čt |
17:30 |
OCH Rýdel Vlastimil, Hodslavice |
ZV |
1 |
CH
|
19.04. Čt |
18:00 |
OCH VFU Brno, ŠZP Nový Jičín |
ZV |
8 |
LI
|
20.04. Pá |
09:00 |
OPB Osík |
ZV+Dr |
66 |
CH
|
21.04. So |
08:00 |
OCH MU Brno - ŠZP Žabčice |
ZV |
2 |
GS,SA
|
21.04. So |
10:00 |
OCH Poláková Zdenka, D.Libochová |
ZV |
1 |
MS
|
21.04. So |
12:30 |
OCH Hatlák Vlastimil, Meziboří |
ZV |
10 |
CH
|
21.04. So |
14.30 |
OCH Statek Mitrov a.s. |
ZV |
10 |
AA
|
21.04. So |
15:30 |
OCH ZD Pozovice |
ZV |
8 |
CH
|
22.04. Ne |
08:00 |
OCH Tegro s.r.o.,Těšenov |
ZV |
9 |
AA
|
22.04. Ne |
10:30 |
OCH Šašek Vladimír Ing., Rantířov |
ZV |
15 |
AA
|
22.04. Ne |
13:30 |
OCH Dvořák Josef Ing., Telecí |
ZV |
9 |
AA
|
22.04. Ne |
16:00 |
OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice |
ZV |
15 |
AA
|
23.04. Po |
09:00 |
OPB Osík |
ZV+Dr |
34 |
LI
|
24.04. Út |
09:00 |
OPB Cunkov |
ZV+Dr |
39 |
LI,BA,PP,UU
|
24.04. Út |
16:00 |
OCH Bouda Petr, Voděrádky |
ZV |
4 |
CH
|
24.04. Út |
17:00 |
OCH Heráň Jan, Radíč |
ZV |
3 |
CH
|
24.04. Út |
18:00 |
OCH Štěpánek Zdeněk, Přibyšice |
ZV |
2 |
MS
|
24.04. Út |
19:00 |
OCH Žížala Josef ml., Úročnice |
ZV |
2 |
MS
|
25.04. St |
09:00 |
OPB Cunkov |
ZV+Dr |
36 |
MS,CH,HE
|
25.04. St |
15:00 |
OCH Bursík Lubor, Křenovičky |
ZV |
1 |
CH
|
25.04. St |
15:30 |
OCH Kofroň Petr, Divišovice |
ZV |
4 |
CH
|
25.04. St |
17:00 |
OCH Bartůněk Karel, Přílepov |
ZV |
2 |
HE
|
26.04. Čt |
09:00 |
OPB Cunkov |
ZV+Dr |
36 |
AA,BB,GS,PI,SA
|
26.04. Čt |
16:00 |
OCH Farma Karel Dvořák s.r.o. |
ZV |
2 |
LI
|
27.04. Pá |
09:00 |
OPB Janovice u R. |
ZV+Dr |
27 |
MS,HE,AA,CH
|
27.04. Pá |
14:00 |
OCH ZD Agroholding Bernartice |
ZV |
2 |
PI
|
27.04. Pá |
15:00 |
OCH Nátr Jiří, Černá Voda |
ZV |
4 |
CH
|
28.04. So |
09:00 |
OCH Lainka B., farma Zdoňov |
ZV |
6 |
MS
|
28.04. So |
11:00 |
OCH Zuzánek Jan Ing., Bernartice |
ZV |
6 |
CH,MS
|
29.04. Ne |
09:00 |
OCH Fišar Filip, Lhotka |
ZV |
1 |
LI
|
29.04. Ne |
10:00 |
OCH Avena s.r.o., Dlouhá Třebová |
ZV |
3 |
LI
|
29.04. Ne |
11:00 |
OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice |
ZV |
3 |
LI
|
29.04. Ne |
14:00 |
OCH Farma Kaliště s.r.o., Č.Libchavy |
ZV |
4 |
LI
|
30.04. Po |
09:00 |
OPB Osík |
ZV+Dr |
42 |
AA,MS,BA,HE,UU
|
30.04. Po |
17:00 |
OCH Novotný Milan, Mezihoří |
ZV |
2 |
PP
|
30.04. Po |
18:00 |
OCH Statek Lipka a.s., Horní Bradlo |
ZV |
1 |
PP
|
01.05. Út |
10:30 |
OCH MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy |
ZV |
6 |
LI,UU
|
01.05. Út |
14:00 |
OCH Novák Petr, Sirá |
ZV |
3 |
CH
|
01.05. Út |
15:30 |
OCH Moulis Pavel Ing., Milínov |
ZV |
2 |
MS
|
01.05. Út |
17:00 |
OCH Kubík Dušan, Třebčice |
ZV |
1 |
HE
|
02.05. St |
09:00 |
OPB Měcholupy |
ZV+Dr |
46 |
MS,AA,CH
|
02.05. St |
13:00 |
OCH Měcholupská zemědělská a.s. |
ZV |
3 |
CH,MS
|
02.05. St |
15:00 |
OCH Nejdl Martin, Zbyslav |
ZV |
7 |
AA
|
02.05. St |
16:00 |
OCH Nejdl Zdeněk, Kvaslice |
ZV |
4 |
AA
|
03.05. Čt |
09:00 |
OPB Kundratice |
ZV+Dr |
27 |
CH
|
03.05. Čt |
12:00 |
OPB Horní Jadruž |
ZV+Dr |
26 |
CH,MS
|
03.05. Čt |
14:00 |
OCH GASFARM s.r.o., Pelhřimov |
ZV |
6 |
GS
|
03.05. Čt |
15:30 |
OCH Bartoň František Ing., Ležnice |
ZV |
1 |
MS
|
03.05. Čt |
15:30 |
OCH Chlupáčková Hana Ing., Ležnice |
ZV |
1 |
MS
|
03.05. Čt |
15:30 |
OCH UFARMA spol s.r.o., Čistá u Rovné |
ZV |
2 |
CH
|
03.05. Čt |
17:00 |
OCH MORAVIA ZL CHEB spol. s.r.o., Kopanina |
ZV |
5 |
AA
|
04.05. Pá |
09:00 |
OPB Kundratice |
ZV+Dr |
36 |
MS,LI,AA,PP
|
04.05. Pá |
13:30 |
OCH Hašek Václav, Újezd Svatého Kříže |
ZV |
1 |
CH
|
04.05. Pá |
15:30 |
OCH Bečvář Štěpán, Hyršov |
ZV |
4 |
AA
|
04.05. Pá |
17:00 |
OCH Denk Jaroslav, Hodousice |
ZV |
5 |
LI
|
05.05. So |
09:00 |
OCH Valenta Jiří Ing., Tuněchody |
ZV |
1 |
AA
|
05.05. So |
11:00 |
OCH Skalický Jiří, Libnov |
ZV |
21 |
AA
|
05.05. So |
15:00 |
OCH Šuranský Jaroslav, Otín |
ZV |
4 |
CH,MS
|
06.05. Ne |
09:00 |
OCH Karpenková N., Dubský Mlýn |
ZV |
1 |
BA
|
06.05. Ne |
10:30 |
OCH Zemědělská společnost Blšany |
ZV |
7 |
MS
|
06.05. Ne |
14:00 |
OCH Nečtinská zemědělská a.s. |
ZV |
47 |
LI
|
06.05. Ne |
14:00 |
OCH Stříbrný Petr, Nečtiny |
ZV |
1 |
LI
|
07.05. Po |
09:30 |
OCH Žaloudek Roman, Ptenín |
ZV |
4 |
SS
|
07.05. Po |
10:30 |
OCH Vacík Václav, Roupov |
ZV |
9 |
GA,SS
|
07.05. Po |
13:00 |
OCH Šumavský angus, Soběsuky |
ZV |
20 |
AA
|
07.05. Po |
16:30 |
OCH Zelený Jiří, Drouhaveč |
ZV |
7 |
HE,MS
|
07.05. Po |
17:30 |
OCH Kubal Petr, Podmokly |
ZV |
5 |
MS
|
07.05. Po |
17:30 |
OCH Kubal Radek, Albrechtice |
ZV |
5 |
LI
|
08.05. Út |
09:00 |
OCH Statek Kašperské hory s.r.o. |
ZV |
8 |
MS
|
08.05. Út |
11:30 |
OCH AGRO Jinín, a.s. |
ZV |
24 |
LI,MS
|
08.05. Út |
14:00 |
OCH MARZEM s.r.o., Jetišov |
ZV |
1 |
HE
|
08.05. Út |
14:30 |
OCH Zeman Vojtěch Ing., Jetišov |
ZV |
2 |
HE
|
08.05. Út |
16:00 |
OCH Valenta Petr, Budyně |
ZV |
5 |
MS
|
08.05. Út |
17:30 |
OCH Černěveský Háj s.r.o. |
ZV |
2 |
LI
|
09.05. St |
09:00 |
OCH Kotalík Milan, Semice |
ZV |
1 |
LI
|
09.05. St |
09:00 |
OCH Kotalíková Dana, Semice |
ZV |
1 |
LI
|
09.05. St |
10:00 |
OCH Maletická farma s.r.o. Maletice |
ZV |
5 |
LI,CH
|
09.05. St |
11:30 |
OCH Krejcar David, Těšínov |
ZV |
4 |
SA
|
09.05. St |
13:00 |
OCH Daňhel Miroslav, s.r.o., Doubrava |
ZV |
1 |
CH
|
09.05. St |
15:00 |
OCH Hodina František, Záblatí |
ZV |
1 |
LI
|
09.05. St |
15:00 |
OCH PRIMA AGRI PT a.s. |
ZV |
1 |
LI
|
09.05. St |
15:30 |
OCH Farma Lažiště s.r.o. |
ZV |
1 |
CH
|
09.05. St |
16:00 |
OCH Kofroň Jan Ing., Radhostice |
ZV |
18 |
AA
|
09.05. St |
18:00 |
OCH Starý Karel, Žernovice |
ZV |
1 |
MS
|
10.05. Čt |
08:00 |
OCH Placanda Jakub, Křenovice |
ZV |
8 |
MS
|
10.05. Čt |
10:00 |
OCH ZD Brloh |
ZV |
27 |
AA,MS
|
10.05. Čt |
13:00 |
OCH Šebelka Milan,Rančice |
ZV |
5 |
AA
|
10.05. Čt |
13:30 |
OCH Šebelka Štěpán, Rančice |
ZV |
1 |
AA
|
10.05. Čt |
17:00 |
OCH Lepša Vladimír, Pěčín |
ZV |
8 |
AA
|
11.05. Pá |
08:00 |
OCH Valenta Josef, Něchov |
ZV |
2 |
LI
|
11.05. Pá |
08:30 |
OCH Farka Martin, Todně |
ZV |
18 |
LI,UU
|
11.05. Pá |
12:30 |
OCH Opekar Jan, Chodeč |
ZV |
3 |
AA
|
11.05. Pá |
14:00 |
OCH Šedivý Jan, Smrhov |
ZV |
2 |
MS
|
11.05. Pá |
15:00 |
OCH K+K Břilice |
ZV |
1 |
LI
|
11.05. Pá |
16:00 |
OCH Farma Egert s.r.o., Lásenice |
ZV |
7 |
AA
|
11.05. Pá |
17:30 |
OCH Habr František, Báňovice |
ZV |
14 |
MS
|
12.05. So |
- |
- |
- |
- |
- |
13.05. Ne |
- |
- |
- |
- |
- |
14.05. Po |
09:30 |
OCH Šilhanová Marie, Nová Ves |
ZV |
2 |
MS
|
14.05. Po |
11:00 |
OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno |
ZV |
4 |
CH,LI
|
14.05. Po |
13:00 |
OCH Šťastný Antonín, Vědlice |
ZV |
21 |
BA
|
15.05. Út |
10:00 |
OCH Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny |
ZV |
2 |
LI
|
15.05. Út |
12:00 |
OCH Karban Kamil, Lhenice |
ZV |
2 |
CH
|
15.05. Út |
13:30 |
OCH Němec Eduard, Bynovec |
ZV |
3 |
LI
|
15.05. Út |
15:00 |
OCH Farma Huníkov "Pod Sedlem" spol.s r.o. |
ZV |
1 |
MS
|
16.05. St |
10:00 |
OCH Pavelka Roman, Javorník |
ZV |
4 |
PI
|
16.05. St |
13:00 |
OCH ZEA - PROBIO, s.r.o., Žernov |
ZV |
2 |
CH
|
16.05. St |
14:00 |
OCH Hodboď Gustav, Libštát |
ZV |
2 |
GS
|
17.05. Čt |
- |
- |
- |
- |
- |
18.05. Pá |
- |
- |
- |
- |
- |