Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer
Chianina
Uckermärker

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus I./2020

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
15.02. So - - - - -
16.02. Ne - - - - -
17.02. Po 09:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH,LI
17.02. Po 09:00 OCH Minaříková Hana, Hluk ZV BA
17.02. Po 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 51  CH,MS,LI,UC,PI
17.02. Po 12:00 OCH Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny ZV LI
18.02. Út 09:00 OPB Osík ZV+Dr 44  CH
18.02. Út 09:00 OCH Bystrianská Jana,Melč ZV LI
18.02. Út 09:00 OCH Bystrianský Jan,Melč ZV LI
18.02. Út 10:00 OCH Poruba Jan, Šenov u N./J. ZV LI
18.02. Út 12:00 OCH Niemiec C.,Dolní Žukov ZV LI
19.02. St 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 48  LI
19.02. St 16:00 OCH Farma Karel Dvořák s.r.o. ZV LI
20.02. Čt 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 51  CH,AA,MS,UU,PI,PP,SA
20.02. Čt 09:00 OCH Valenta Petr, Budyně ZV MS
20.02. Čt 11:00 OCH Krejcar David, Těšínov ZV SA
20.02. Čt 13:00 OCH Černěveský Háj s.r.o. ZV LI
21.02. Pá 09:00 OPB Měcholupy ZV+Dr 27  MS,CH,AA
21.02. Pá 15:00 OCH Dražovický AGROPOL s.r.o.,Dražovice ZV LI
21.02. Pá 15:00 OCH Chlupáčková Hana, Ležnice ZV MS
22.02. So 09:00 OCH Lainka B., farma Zdoňov ZV MS
22.02. So 11:00 OCH Zuzánek Jan Ing., Bernartice ZV MS
22.02. So 13:00 OCH Mimra Michal,Slatina ZV CH
22.02. So 14:00 OCH Novotný Milan, Mezihoří ZV PP
23.02. Ne - - - - -
24.02. Po 09:00 OPB Janovice u R. ZV+Dr 25  MS,HE,AA,CH
25.02. Út 09:00 OPB Osík ZV+Dr 30  LI,MS,AA,BA,PP
26.02. St 09:00 OPB Todně - Březí ZV+Dr 14  LI
26.02. St 13:00 OCH K+K Břilice ZV CH
26.02. St 13:00 OCH Tájek Jaroslav, Zvíkov ZV CH,LI
26.02. St 14:00 OCH Klusáček St.,Suchdol n/L. ZV LI
27.02. Čt 09:00 OCH Horáček Čeněk, Bořetice ZV MS
27.02. Čt 11:30 OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice ZV LI
27.02. Čt 13:00 OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice ZV AA
27.02. Čt 14:30 OCH Fišar Filip, Lhotka ZV 11  LI
28.02. Pá 09:00 OCH Polák Jiří, D.Libochová ZV MS
28.02. Pá 12:00 OCH Šašek Vladimír Ing., Rantířov ZV AA
29.02. So - - - - -
01.03. Ne - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz