Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer
Chianina
Uckermärker

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus III./2020

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
13.06. So - - - - -
14.06. Ne - - - - -
15.06. Po 09:00 OPB Benešov ZV 21  MS,CH,BA
15.06. Po 09:00 OCH Zatloukal J.,V.Dvorce ZV 14  MS,CH
15.06. Po 09:00 OCH Ouředník Karel, Kolinec ZV LI
15.06. Po 09:00 OCH Bystrianská Jana,Melč ZV 13  LI
15.06. Po 09:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH,BA
15.06. Po 11:00 OCH Bystrianský Jan,Melč ZV LI
15.06. Po 11:00 OCH Měcholupská zemědělská a.s. ZV 15  AA,CH,MS
15.06. Po 12:00 OCH Náš Dvůr s.r.o. Držkovice ZV AA
15.06. Po 12:30 OCH Sumega,Heřmanice u O. ZV MS
15.06. Po 13:30 OCH VFU Brno, ŠZP Nový Jičín ZV LI
15.06. Po 14:30 OCH Ulčák P.,Kunčice p.O. ZV LI
16.06. Út 09:00 OPB Cunkov ZV 43  MS,LI,AA,CH,BA,HE,PP,SA
16.06. Út 09:00 OCH Seidl Jaroslav, Ptenín ZV AA
16.06. Út 09:00 OCH Tichá T., Mgr., Jindřichov ZV MS
16.06. Út 09:00 OCH Karban Kamil, Lhenice ZV CH
16.06. Út 10:00 OCH Šumavský angus, Soběsuky ZV AA
16.06. Út 11:30 OCH Novák Petr, Sirá ZV CH
16.06. Út 12:00 OCH Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny ZV LI
16.06. Út 15:00 OCH Daňhel Miroslav, s.r.o., Doubrava ZV CH
17.06. St 08:00 OCH Bouda Petr, Voděrádky ZV CH
17.06. St 09:00 OCH Tegro s.r.o.,Těšenov ZV AA
17.06. St 09:00 OCH Habr František, Báňovice ZV 21  MS
17.06. St 10:00 OCH Birovash P. Horní Cerekev ZV AA
17.06. St 13:00 OCH K+K Břilice ZV CH
17.06. St 13:00 OCH Jarošová Zděňka, Rosička ZV PI
17.06. St 14:00 OCH Klusáček St.,Suchdol n/L. ZV LI
17.06. St 14:00 OCH Mrtka Václav, Počátky ZV GS
17.06. St 15:00 OCH Farma Karel Dvořák s.r.o. ZV LI
18.06. Čt 09:00 OPB Osík ZV 52  BA,CH,MS,LI,AA,HE,BB
18.06. Čt 09:00 OCH Nečtinská zemědělská a.s. ZV LI
18.06. Čt 09:00 OCH ZOD "Blata" Sedlec ZV MS
18.06. Čt 09:30 OCH Černěveský Háj s.r.o. ZV 15  LI
18.06. Čt 11:00 OCH Placanda Jakub, Křenovice ZV MS
18.06. Čt 12:00 OCH Hodina František, Záblatí ZV LI
18.06. Čt 12:30 OCH Hodina Jakub, Kratušín ZV LI,MS
18.06. Čt 13:00 OCH PRIMA Energo a.s. ZV LI
18.06. Čt 13:30 OCH Sahula Josef,Běleč ZV LI
18.06. Čt 14:00 OCH Kofroň Jan Ing., Radhostice ZV AA
19.06. Pá 09:00 OPB Horní Dubňany ZV 29  CH,LI,AA
19.06. Pá 09:00 OCH Denk Jaroslav, Hodousice ZV LI
19.06. Pá 12:00 OCH Agrochyt s.r.o., Mohelno ZV CH,MS
19.06. Pá 14:00 OCH Polák Jiří, D.Libochová ZV MS
19.06. Pá 15:30 OCH Dvořák Josef Ing., Telecí ZV AA
20.06. So - - - - -
21.06. Ne - - - - -
22.06. Po 09:00 OCH ZD Brloh ZV AA,MS
22.06. Po 15:00 OCH Opekar Jan, Chodeč ZV AA
23.06. Út 09:00 OPB Todně - Březí ZV LI,UU
23.06. Út 11:00 OCH Lepša Lukáš, Rejta ZV AA
23.06. Út 11:00 OCH Lepša Vladimír, Pěčín ZV AA
23.06. Út 11:00 OCH Statek Branná spol.s r.o. ZV LI
23.06. Út 12:00 OCH Tájek Jaroslav, Zvíkov ZV CH,LI,PP
23.06. Út 14:00 OCH Šedivý Jan, Smrhov ZV MS
24.06. St - - - - -
25.06. Čt - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz